• Środa, 23 sierpnia 2017 r.
 • Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży

REKLAMA
 • Hiszpania: Liczba ofiar śmiertelnych ataków w Katalonii wzrosła do 15
 • USA utrudni uzyskanie wiz dla obywateli Rosji
 • USA: Jadący pociąg uderzył w skład stojący na stacji pod Filadelfią. Jest 33 rannych
 • Włochy: Jedna osoba zginęła, około 25 zostało rannych, po trzęsieniu ziemi na wyspie Ischia
 • Dzwon Big Ben "zamilkł" na cztery lata, na czas gruntownego remontu
 • Francja: Samochód wjechał w przystanki autobusowe w Marsylii. Nie żyje co najmniej jedna osoba
 • Zamachowiec z Barcelony Younes Abouyaaqoub został zastrzelony w miejscowości Subirats na zachód od Barcelony
 • Turcja: Udaremniono zamach bombowy, 4 osoby aresztowane
 • W wieku 79 lat zmarł Janusz Głowacki - dramaturg, prozaik, laureat m.in. nagrody American Theatre Critics Association Award
 • Liczba rannych w zamach w Barcelonie wzrosła do 100 osób
 

Waluty
 • USD 3.63 (-0.20)
 • GBP 4.67 (-0.40)
 • EUR 4.28 (+0.06)
Wideo
Zaprzysiężenie Beaty Szydło na premiera Polski

Zaprzysiężenie Beaty Szydło na premiera Polski

"Chi-Raq" - zwiastun

Szpilka szybko znokautował Cobba w Chicago

Szpilka szybko znokautował Cobba w Chicago

Posłuchaj

Ładowanie danych...

Na wesoło
miss pro
Sonda
Podatek od napojów wraca w Cook County

Kina

Sprawdź repertuar wpisując kod pocztowy lub miasto

Słownik

 

Facebook

Regulamin serwisu

1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez firmę wydawniczą Fakty Chicago, LLC z siedzibą w Chicago, zwanej dalej Właścicielem, na rzecz użytkowników Internetu, polegającej na umożliwieniu Internautom bezpłatnego uczestniczenia w forum serwisu faktychicago.com, zwanego dalej Forum, w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.

2. Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownicy, którzy zalogowali się na Forum mogą używać zarezerwowanych dla nich loginów. Właściciel może uzależnić korzystanie z Forum od wcześniejszego dokonaniem rejestracji.

3. Użytkownik Forum publikując swoje wpisy reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.

4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.

5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkowników Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim..

6. Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4 i 5 niniejszego Regulaminu bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4 i 5 Regulaminu.

7. Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.

8. Właściciel zastrzega sobie prawo do publikacji wpisów z Forum w dziennikach i innych mediach wydawanych przez Właściciela.

9. Użytkownicy Forum umieszczając wpisy na Forum wyrażają zgodę na dowolne dysponowanie treściami przez Właściciela, w tym skracania, poprawiania i zmieniania treści oraz publikacji zgodnie z ust. 8 powyżej.

10. Właściciel dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum. Właściciel zastrzega sobie prawo do wyłączenia Forum bez podawania przyczyny.

11. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie bez konieczności powiadamiania Użytkowników. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

 
 
 

webstream.pl - Sky Is The Limit
powered by