• Środa, 17 września 2014 r.
 • Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza

REKLAMA
 • Obama: ebola zagraża całemu światu
 • Sarkozy wraca do polityki. Celem nr 1: prezydentura w 2017 r.
 • Atak na patrol policji w północnej Kolumbii. Zginęło co najmniej siedmiu funkcjonariuszy, a pięciu zostało rannych
 • Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy odnotowało prawie 300 przypadków złamania rozejmu
 • Lider separatystów: Donbas nie ma już nic wspólnego z Ukrainą
 • Niemcy dokonują samobójczych zamachów w Iraku i Syrii
 • Król Szwecji Karol Gustaw miał wypadek samochodowy
 • Prorosyjscy rebelianci zajęli polski konsulat w Doniecku
 • Śledztwo w sprawie podsłuchanej rozmowy szefa MSW z prezesem Narodowego Banku Polskiego zostało umorzone
 • Atak z użyciem gazu w warszawskim biurze krajowym Platformy Obywatelskiej. 32-latek zaatakował recepcjonistkę
 

 
Waluty
 • USD 3.23 (-0.27)
 • GBP 5.27 (+0.49)
 • EUR 4.19 (-0.17)
Wideo
Życie nielegalnego imigranta

Życie nielegalnego imigranta

100 lat Cook County Forest Preserves

100 lat Cook County Forest Preserves

Chicago w 1948 r. - co się zmieniło?

Chicago w 1948 r. - co się zmieniło?

Posłuchaj

Ładowanie danych...

Na wesoło
Urlop Plaza
Sonda
Od czasu objęcia przez Baracka Obamę funkcji prezydenta USA Amerykanom żyje się:

Kina

Sprawdź repertuar wpisując kod pocztowy lub miasto

Słownik

 

Facebook
News
09-17-2014 0 komentarzy
Samolot linii Southwest Airlines lecący z Chicago do Nowego Jorku, zaraz po starcie został zmuszony do awaryjnego lądowania na międzynarodowym lotnisku Midway. Maszyna sygnalizowała problemy z silnikiem. więcej »
09-17-2014 0 komentarzy
News
Po raz kolejny odnotowano włamanie do sklepu rowerowego. Tym razem skradziono sprzęt o wartości 20 tys. dolarów. Czy owe kradzieże mają ze sobą coś wspólnego? A może mamy do czynienia z "rowerową mafią"? więcej »
09-17-2014 0 komentarzy
News
Oto historia człowieka, który z wysokiej pozycji społecznej stoczył się na samo dno. Na początku zwolnili go z dobrze płatnej pracy – stracił pieniądze, postanowił wstąpić na drogę przestępstw – stracił wolność i najprawdopodobniej szansę na życie w Ameryce. więcej »
09-17-2014 | 1 komentarz
News
Drodzy Państwo! Dla tych z was, którzy cenią swoje pieniądze i swoje zdrowie, ale nie potrafią wybrać co stanowi dla nich większy priorytet, znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie! Back To Nature, Inc. otwiera dla was drzwi do świata zdrowia i urody! więcej »
09-16-2014 | 4 komentarze
News
W niedzielny poranek doszło do tragicznego wypadku drogowego. Policjant na służbie chciał dogonić pojazd, który złamał przepisy ruchu drogowego. Niestety na nieoświetloną dobrze jezdnię wybiegł młody chłopak. Funkcjonariusz nie zauważył go i śmiertelnie potrącił. Teraz jego przełożeni wysłali go na przymusowy płatny urlop do czasu zakończenia dochodzenia. więcej »
09-16-2014 0 komentarzy
News
Tym razem zawodnicy Chicago Bears nie zawiedli, choć byli bliscy kolejnej porażki. Dzięki dobrej postawie podopiecznych Marca Trestmana w drugiej połowie meczu z 49ers, ekipa wygrała po raz pierwszy w nowym sezonie NFL. więcej »
09-16-2014 | 3 komentarze
News
Spokojnie to nie oryginalny napad na bank, to również nie jest scena z filmu… Po prostu pewnej staruszce w bardzo podeszłym wieku noga obsunęła się na pedał gazu. Samochód wjechał do banku przez frontowe drzwi. więcej »
09-16-2014 0 komentarzy
News
Szkołom na całym świecie nadaje się patronów, by nie tylko uhonorować zasłużonych ludzi, ale również by podkreślić wartości, jakimi dana szkoła będzie się kierować. Dwie szkoły w Chicago najwyraźniej są pod wrażeniem dokonań Pary Prezydenckiej, bo to właśnie Państwa Obamów mianowali swoimi patronami. więcej »
09-15-2014 | 1 komentarz
News
Policjant jest zamieszany w poważny wypadek samochodowy ze skutkiem śmiertelnym, w którym jedna osoba zginęła na miejscu. Policjanci poinformowali, że radiowóz prowadził pościg, jednak jak się później okazało nie wszyscy potwierdzają taką wersję wydarzeń. Trwa śledztwo mające wyjaśnić ten tajemniczy wypadek. więcej »
09-15-2014 | 2 komentarze
News
Zdjęcie: chicagobotanic.org
W całej Ameryce nowe ścieżki rowerowe wyrastają coraz częściej, cieszą się też rosnącą popularnością. Wyjątkowo upodobali je sobie mieszkańcy Chicago, którzy od jakiegoś czasu mogą korzystać również z publicznych rowerów, które wypożycza się w specjalnych punktach rozmieszczonych w mieście. Nowa inwestycja z pewnością ucieszy miłośników dwóch kółek… więcej »
09-15-2014 0 komentarzy
News
Służba policyjna wiąże się z nieustannym narażaniem życia. To bez wątpienia wielkie poświęcenie i niesamowite bohaterstwo. Każdego dnia funkcjonariusze chicagowskiej policji stają pomiędzy nami – obywatelami, a bandytami. Niejednokrotnie oddają życie broniąc naszego bezpieczeństwa i stojąc na straży prawa. Nie wolno nam zapominać o ich poświęceniu. W tym celu powstał specjalny projekt, który ma na celu upamiętnienie poległych oficerów Departamentu Policji z Chicago. więcej »
09-15-2014 | 1 komentarz
News
Chwile grozy przeżyła starsza kobieta, która opiekowała się noworodkiem. Dziecko nagle przestało oddychać, kobieta więc natychmiast powiadomiła 911. Na szczęście w okolicy był ktoś, kto fenomenalnie znał się na przeprowadzaniu masażu serca. więcej »
09-14-2014 0 komentarzy
News
Policjanci stoją na straży prawa – to wie każdy. Nie zawsze jednak ich działania są bezsporne… Jak pokazuje niedawny przykład z Ferguson, czasami interwencja funkcjonariuszy wzbudzić może wielkie kontrowersje i z dalekosiężnymi konsekwencjami. Chcąc temu zaradzić, coraz więcej policyjnych departamentów w Ameryce rozważa wprowadzenie do wyposażenia specjalnych kamer, które miałby monitorować działania policjantów. Czy to rozwiązanie okaże się skuteczne? więcej »
09-14-2014 | 1 komentarz
News
Latanie z pewnością dostarcza niezapomnianych wrażeń, szczególnie jeśli to my siedzimy za sterami. Czasem jednak sport ten bywa śmiertelnie niebezpieczny, o czym wielu amatorskich pilotów zdążyło się już przekonać. Tym razem lecący w samolocie ludzie mieli sporo szczęścia – przeżyli. Nie zawsze jednak takie wypadki kończą się tak szczęśliwie. więcej »
09-12-2014 | 5 komentarzy
News
W Chicago w skali roku dochodzi do ogromnej liczby napadów na banki. Mówimy tutaj nie o kilkudziesięciu przypadkach, lecz ponad stu. W obliczu tak poważnego problemu powstała specjalna strona internetowa – BanditTracker. FBI oraz policja stanowa upatruje w tym rozwiązaniu szanse na szybsze i skuteczniejsze wyłapywanie kryminalistów. więcej »
09-12-2014 | 4 komentarze
News
Licencjonowani taksówkarze w Chicago napotkali na silną konkurencję. Pytanie pozostaje jedno – czy jest to konkurencja uczciwa? Wiele osób związanych ze środowiskiem taksówkarzy jest zdania, że kierowcy i firmy świadczące usługi „podwożenia osób” cieszą się mniej rygorystycznym ustawodawstwem niż licencjonowani taryfiarze, którzy to muszą spełniać wiele surowych wymogów. Jak zakończy się ten spór? więcej »
Co, Gdzie, Kiedy
Mega dawka śmiechu!
09-20-2014  godz: 07:30
Zapraszamy 20 września na pełen wspaniałego humoru występ Grupy MoCarta i Ireneusza Krosnego!
Archiwum
 • Wrzesień 2014
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Rozkład lotów
Szybki kontakt
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
 • Twoja wiadomość
 • Dodatkowy materiał (np. zdjęcie, dokument - max 2MB)
 
 

webstream.pl - Sky Is The Limit
powered by